id="pmovie">
Registracija
» » Mergina su trūkumais (1999) Online
Mergina su trūkumais (1999) Online
Žiūrėti online
0
Голосов: 0
7.3 (152 561 balsai)
443
0
15 Gru. 2019, 20:48
  • Vaidina:
    Winona Ryder, Angelina Jolie, Clea DuVall, Brittany Murphy, Elisabeth Moss, Jared Leto, Jeffrey Tambor, Vanessa Redgrave, Whoopi Goldberg
  • Žanras:
    Dramos / Biografiniai / Filmai LT
  • Kokybė:BDRip 1080p
Jūs galite būti turtingas ar vargšas, jaunas ar senas, mergina ar vaikinas.Tai nėra svarbu. Psichologinė liga gali užklupti bet ką ir bet kuriuo metu”Prieš 40-imt metų gražiai išauklėta Amerikos visuomenė labai skirtingai traktavo seksualinius santykius. Jeigu 17-os metų vaikinukas miegodavo su daugybe merginų, tai jis būdavo laikomas labai "vyrišku" arba būdavo kalbama, kad jis "audringai praleidžia savo jaunystę".
Tuo tarpu jaunutė mergina, kuri mylėdavosi su kiekvienu ją užkalbinusiu vaikinu, visuomenėje būdavo laikoma "pasileidėle". Susannai Keysen (Winona Ryder) atsitiko dar blogiau: jos dažnai keistą elgesį ir perdėtą domėjimąsi seksu psichologai įvardijo kaip labai retą psichologinę ligą BPD ("Totalus asmenybės sutrikimas". Jos elgesio nesuprasdavo artimieji, ją kankino haliucinacijos. Galiausiai ji nusprendė išgerti butelį degtinės ir didelį kiekį aspirino. Tuomet rūpestingasis tėvelis nuvežė Susanną pas pažįstamą psichologą, kuris jai draugiškai patarė apsilankyti Claymoore'o (Bostono priemiestis) psichologinėje ligoninėje. Mergina sutiko nuvažiuoti, bet tik pasirašiusi priėmimo dokumentus suprato, kad iš ligoninės savo noru niekada neišeis. Jai reikės laukti, kol patyrę gydytojai, vadovaujami profesorės Wick (Vanessa Redgrave), nuspręs, kad sudėtingos ligos požymių nebeliko.

Žiūrėti online Anonsas
0
Голосов: 0
0 0
Mes
Facebook
Žiūrėti online Mergina su trūkumais (1999) Online!. Kategorijos Dramos / Biografiniai / Filmai LT patalpinta 15-12-2019, 20:48.
Komentarai
Minimalus komentaro ilgis yra 20 simbolių. Gerbk save ir kitus!
Komentarų dar nėra. Ar nori būti pirmas?
Autorių teisių turėtojai