» » Pažeistas (2019) online
Pažeistas (2019) online
Žiūrėti filmą
Anonsas

Pažeistas (2019) online

The Corrupted
BDRip
12 Spalio 2021
Londone siaučia nusikaltėlių gaujos. Pati įtakingiausia grupuotė yra valdoma nekilnojamojo turto magnato, narkotikų kontrabanda užsiimančio Klifordo Kuleno. Šio nusikaltėlių boso kišenėje sėdi ir pusė aukšto rango Londono policijos pareigūnų. Siekdamas plėsi savo blogio imperiją, Kulenas šalina sau iš kelio visus besipriešinančius. Jo auka tampa ir užsispyręs metalo laužo savininkas, kuris kategoriškai atsisako parduoti savo žemės sklypą nusikalstamam sindikatui.
Po daugelio metų, nužudytojo sūnus Liamas (Sam Claflin) išeina iš kalėjimo turėdamas vieną tikslą, – gyventi dorai ir leisti kuo daugiau laiko su savo sūnumi. Vyriškis tikisi atgaivinti santykius su buvusia žmona ir susirasti nuolatinį darbą. Deja, geri ketinimai lieka neįgyvendinti, nes Liamo brolis įsivelia į purvinus nusikaltėlių pasaulio tinklus. Dabar tik Liamas gali išgelbėti nelaimėlį ir privalo viskuo rizikuoti vardan laimingos pabaigos.

Kuo toliau, tuo labiau Liamas yra tikras, kad jo tėvo mirtis nebuvo nelaimingas atsitikimas. Ar baisiausi įtarimai, kad Klifordas Kulenas yra kaltas dėl tėvo mirties pasitvirtins? Kokio atpildo sulauks nusikaltėlių vadeiva?
0
6.4
Jei turite klausimų prašome susisiekti @mail.com
Grotuvas 1
#1 PLEJERIS
#2 PLEJERIS
#3 PLEJERIS
Komentarai 0
Коmentuoti