id="pmovie">
Registracija
» » Sveika, sužadėtine (2005) online
Sveika, sužadėtine (2005) online
Žiūrėti online
2005, 1h 43min
0
Голосов: 0
6.3 (56 181 balsai)
1 056
0
29 Gru. 2020, 21:51
  • Vaidina:
    Claire Danes, Diane Keaton, Rachel McAdams, Dermot Mulroney, Craig T. Nelson, Sarah Jessica Parker, Luke Wilson, Tyrone Giordano, Brian White, Elizabeth Reaser
  • Žanras:
    Dramos / Romantiniai / Komedijos / Filmai LT
  • Kokybė:BDRip 1080p
Pamenate komediją „Paskutinis jaunikio išbandymas“? Dabar atėjo laikas paskutinį išbandymą patirti nuotakai!
Everetas Stounas (akt. D. Mulroney) – mylimiausias sūnus didžiulėje, vieningoje ir susitelkusioje kaip kumštis Stounų šeimoje. Šeimoje, kuri anaiptol nelengvai įsileidžia į savo gretas pašaliečius. Vargšelė Evereto mergina Meredit (akt. S. J. Parker) net neįsivaizduoja, kas jos laukia.Everetas myli Meredit. Myli taip smarkiai, kad net planuoja jai pasipiršti. Be abejo, prieš žengdamas šį svarbų ir atsakingą žingsnį, jis nusprendžia mylimąją supažindinti su savo šeima. Kalėdos – ar gali būti geresnis laikas visiems susipažinti? Susėsti už bendro stalo, šiltai ir maloniai pabendrauti... Kurgi ne! Vos Everetui ir Meredit atvykus į Stounų namus, prasideda „linksmybės“. Pažintis prasideda visai ne taip, kaip buvo planuota, o toliau viskas vyksta dar blogiau. Stounams sūnaus išrinktoji nepatinka. Nepatinka, ir taškas.
Sutrikusi ir apstulbinta šalto būsimųjų uošvių priėmimo, Meredit kviečia „pastiprinimą“ – savo seserį Džiulę (akt. C. Danes). Tačiau jai atvykus, situacija dar labiau komplikuojasi. Visa Stounų šeimynėlė susitelkia kovai prieš jungtines sesučių pajėgas!

Žiūrėti online Anonsas
0
Голосов: 0
0 0
Mes
Facebook
Žiūrėti online Sveika, sužadėtine (2005) online!. Kategorijos Dramos / Romantiniai / Komedijos / Filmai LT patalpinta 29-12-2020, 21:51.
Komentarai
Minimalus komentaro ilgis yra 20 simbolių. Gerbk save ir kitus!
Komentarų dar nėra. Ar nori būti pirmas?
Autorių teisių turėtojai