Filmų,Serialų svetainė adresu SerialuRojus.com bus nebepasiekiama.Mus rasite nauju adresu
 • FilmasJums.xyz
 • Diena po rytojaus (2004) online
  The Day After Tomorrow
  BRRip
  14 Sausio 2022
  Siaubingi uraganai siaubia Los Andželą. Nematytos pūgos siaubinga jėga užgriūna Indiją. Greipfrutų dydžio kruša bombarduoja Tokiją. Niujorke temperatūra per vieną dieną svyruoja nuo kaitros iki stingdančio speigo. ...
  Žiūrėti filmą
  0
  Godzila prieš King Kongą (2021) online
  Godzilla vs. Kong
  BRRip
  9 Sausio 2022
  Didingame „MonsterVerse“ tęsinyje susidūrus dviem grandioziniams monstrams - baisiajam Godzilai ir galingajam Kongui - žmonija atsiduria tarp jų.
  Žiūrėti filmą
  0
  Invazija (1 Sezonas) (2021)
  Invasion
  BRRip
  6 Sausio 2022
  Žemę aplanko ateiviai, kurie kelia grėsmę žmonijos egzistavimui. Įvykiai atsiskleidžia penkių paprastų žmonių akimis, kai jie stengiasi suprasti aplink juos vykstantį chaosą.
  Žiūrėti filmą
  0
  Spontaniškumas (2020) online
  Spontaneous
  BRRip
  22 Gruodžio 2021
  Pasiruoškite šokiruojančiam pasakojimui apie brandą, kurio centre – paauglių meilės istorija. Mokykloje, kurioje mokosi Mara ir Dylanas, prasideda nepaaiškinami moksleivių sprogimai. Paskutinę klasę lankantys filmo herojai ieško būdų gyventi pasaulyje, kai kiekviena akimirka gali būti paskutinė. Pradėję jausti vienas kitam romantiškus jausmus abu pradeda
  Žiūrėti filmą
  0
  Gili erdvė (2021) online
  Stowaway
  BRRip
  11 Gruodžio 2021
  Trijų žmonių įgula, skrendanti į Marsą, turi priimti nelengvą sprendimą, kai neplanuotai atsiradęs keleivis tampa grėsme visų laive esančių žmonių gyvybėms.
  Žiūrėti filmą
  0
  Naujakuriai (2021) online
  Settlers
  BRRip
  28 Lapkričio 2021
  Ankstyviausi žmonijos gyventojai Marso pasienyje daro tai, ką privalo, kad išgyventų kosminius elementus ir vienas kitą.
  Žiūrėti filmą
  0
  Rytojaus karas (2021) online
  The Tomorrow War
  BRRip
  17 Lapkričio 2021
  Pasaulis yra priblokštas, kai laiko keliautojų grupė atvyksta iš 2051 metų, jog skubiai praneštų: po trisdešimt metų, ateityje, žmonija praloš pasaulinį karą prieš svetimas rūšis. Vienintelė viltis išlikti - tai kariams ir civiliams iš dabarties prisijungti prie kovos ateityje.
  Žiūrėti filmą
  0
  Epidemija (1 Sezonas) (2019) online
  Epidemiya (Season 1)
  BRRip
  12 Lapkričio 2021
  Naujas nežinomas virusas paverčia Maskvą mirusiųjų miestu. Nėra elektros, pinigai prarado savo vertę, tie, kurie dar nėra užsikrėtę, desperatiškai kovoja dėl maisto ir benzino. Sergejus, jo mylimoji ir autistas sūnus gyvena už miesto ribų, kur jis vis dar saugus. Tačiau jis negali palikti savo buvusios žmonos ir sūnaus bėdoje, nors šie jo nekenčia. Sergejus
  Žiūrėti filmą
  0
  Invazija (2020) online
  Vtorzhenie
  BRRip
  6 Lapkričio 2021
  Po kontakto su nežemiška civilizacija, paprasta mergina Julija įgijo nepaprastų ir bauginančių savybių, kurių nei ji pati, nei aplinkiniai iki galo nesuvokia. Norėdami apie šias stulbinančias galias išsiaiškinti kaip įmanoma daugiau, Gynybos ministerijos pareigūnai merginą apgyvendina mokslinėje laboratorijoje ...
  Žiūrėti filmą
  0
  Prisikėlę (2021) online
  Risen
  BRRip
  1 Lapkričio 2021
  Ateina pasaulio pabaiga, kai nukrenta meteoritas į maža miestelį. Kuris keičia visą žemę begaileščio žudydamas visą žmonyja.
  Žiūrėti filmą
  0
  Palydovas (2020) online
  Sputnik
  BRRip
  16 Spalio 2021
  1983-ieji metai. Visa šalis sveikina į Žemę sėkmingai sugrįžusį Sovietų Sąjungos aparatą „Orbita 4“, iš kosminės misijos parskraidinusį du kosmonautus. Oficialiais duomenimis, misija laikoma puikiai pavykusia; kosmonautų sveikata – gera; o bendrai paėmus, visa operacija yra didžiulis žingsnis kosmoso tyrinėjimuose. ...
  Žiūrėti filmą
  0
  Įsileik mus (2021) online
  Let Us In
  BRRip
  1 Spalio 2021
  Nuotaikinga mergina pradeda tirti staigius kelių dingusių paauglių dingimus jų mažame miestelyje. Suprasdama, kad gali vykti kažkas baisesnio, Emilė nusprendžia pasipriešinti jėgoms, kurių ji net neįsivaizduoja.
  Žiūrėti filmą
  0
  Gili žydra jūra 3 (2020) online
  Deep Blue Sea 3
  BRRip
  26 Rugsėjo 2021
  Daktarė Emma Collins ir jos komanda trečią vasarą praleidžia Little Happy saloje ir tiria klimato kaitos poveikį didiesiems baltiesiems rykliams, kurie kasmet atplaukia į netoliese esančią įplauką gimdyti. ...
  Žiūrėti filmą
  0
  Šmėklos (2016)
  Spectral
  BRRip
  12 Rugsėjo 2021
  • Metai:
   2016
  • Kalba:
   Lietuvių k.
  • Trukmė:
   1h 47min.
  • Žanras:
  • Režisierius:
   Nic Mathieu
  • Vaidina:
   James Badge Dale, Emily Mortimer, Bruce Greenwood, Max Martini, Cory Hardrict, Clayne Crawford
  Tai mokslinės fantastikos trileris, kurio veikėjų tikslas įveikti paslaptingas antgamtines būtybes žaibiškai žudančias žmones.
  Žiūrėti filmą
  0
  414 zona (2021) online
  Zone 414
  BRRip
  7 Rugsėjo 2021
  Netolimoje ateityje privatus detektyvas Deividas Karmaiklas yra pasamdomas Marlono Veidto, eksentriško verslininko, kad surastų jo dingusią dukterį. Deividas dirba kartu su Džeine, labai pažengusia androide kad atskleistų paslaptį.
  Žiūrėti filmą
  0
  Projektas galia (2020) online
  Project power
  BRRip
  5 Rugsėjo 2021
  Kai piliulė, kuri penkias minutes suteikia vartotojams nenuspėjamas super galias, atsiranda Naujojo Orleano gatvėse, paauglys prekiautojas ir vietinis policininkas susivienija su buvusiu kareiviu, kad pašalintų už jos sukūrimą atsakingą grupę.
  Žiūrėti filmą
  0
  1 2 3