» » Duobė (1 sezonas) (2017) (Turkų) online
Duobė (1 sezonas) (2017) (Turkų) online
Žiūrėti filmą
Anonsas

Duobė (1 sezonas) (2017) (Turkų) online

Cukur (Season 1)
BDRip
29 Liepos 2021
Çukur - Stambulo pavojingiausia „duobė“. Bet tai ne tik kaimynystė, bet ir duobė, į kurią Stambulas patenka! Getą valdo stipri šeima, Kočovos šeima. İdris Koçova yra Kapoto krikštatėvis, ir jis turi tam tikrų taisyklių, kurių niekas net negali pažeisti, susijusių su nusikalstamumu. Svarbiausia taisyklė yra narkotikų draudimas. Narkotikai negali būti gaminami, naudojami ar parduodami Šukure. Bet vieną dieną žmogus, pavadintas „Vartolu“, grįžo į Šukurą ir buvo pasiryžęs nutraukti „Karkovos draudimą“. Iš pradžių Vartolu bando derėtis su Kočovomis, bet kai jo prašymas atmetamas, jis užpuolą kaimynystę ir šeimą su savo galia. Jis galvoja, kad jis grąžins šeimą į savo kelius, atsiranda kažkas nenuspėjamo. Yamaç, mažas Kočovos šeimos narys dabar yra didis!
Yamaç yra jaunas žmogus, kuris yra dienos metu chemikas ir naktinis muzikantas, gyvenantis šiuolaikinėje Stambulo dalyje taip, kaip nori. Jis yra žmogus, kuris nemąsto apie rytojų. Vieną naktį jis susitinka gražią, sužeistą ir nepavojingą moterį.
Jos vardas yra Sena. Netrukus jie įsimyli ir susituokia. Mąstydamas, kad jie gyvens „laimingai po to“, Jamaço šeima, kurią jis manė, jog paliko, ateina pas juos. Kai Sena seka Yamaç jo šeimoje ir bando išsiaiškinti kaip jis susijęs su narkotikų prekyba, bet ji nežino, kad jos gyvenimas niekada nebus toks kos buvo anksčiau.
2
8.1
Jei turite klausimų prašome susisiekti ziureti@mail.com
Grotuvas 1
Pridėta: 73 serija Rusų k.
Komentarai 2
Коmentuoti
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
rameks123
Lankytojai
27 Gruodžio mėn. 2020 18:52
1
kada bus lietuviu.k??????
Erika
Lankytojai
31 Sausio mėn. 2021 16:03
24
Kodėl tik rusu kalba keliate naujus serialus?