id="pmovie">
Registracija
» » Beitauno nusikaltėliai (2012) online
Beitauno nusikaltėliai (2012) online
Žiūrėti online
2012, 1h 38min
0
Голосов: 0
6.4 (13 284 balsai)
353
0
08 Vas. 2020, 18:22
  • Vaidina:
    Clayne Crawford, Travis Fimmel, Daniel Cudmore, Thomas Brodie-Sangster, Adrian Spurlock, Billy Bob Thornton, Eva Longoria, Andre Braugher, Michael Rapaport, Paul Wesley
  • Žanras:
    Veiksmo / Komedijos / Kriminaliniai / Filmai LT
  • Kokybė:BDRip 1080p
Po to kai jos buvęs vyras Karlosas (aktorius Billy Bob Thornton) šauna į Selestę (aktorė Eva Longoria) tris kartus, ji pasiryžusi paskelbti karą. Todėl Selestė pasamdo tris tabu nepaisančius nepraustaburnius brolius Briką, Linkolną ir Makvyną, kad atimtų jos krikšto sūnų Robą ir nužudytų narkotikų baroną Karlosą. Tai, kas prasidėjo kaip nedidelė „gelbėjimo operacija“, baigsis rimtu gaujų mūšiu. Trijulei pavyks patiesti visus Karloso vyrus, tik ne jį patį. Šis savo ruožtu persekioti brolių išsiunčia negailestingų moterų baikerių būrį. Jos į karą įtraukia ne tik šaltuosius, bet ir moteriškus ginklus. Beje, su nutrūktgalviais pagrobėjais visur keliauja ir pagrobtasis neįgaliojo vežimėlyje sėdintis Robas. Drąsi, pietietišku karščiu ir įtampa pulsuojanti komedija žada daugybę nuotykių.

Žiūrėti online Anonsas
0
Голосов: 0
0 0
Mes
Facebook
Žiūrėti online Beitauno nusikaltėliai (2012) online!. Kategorijos Veiksmo / Komedijos / Kriminaliniai / Filmai LT patalpinta 8-02-2020, 18:22.
Komentarai
Minimalus komentaro ilgis yra 20 simbolių. Gerbk save ir kitus!
Komentarų dar nėra. Ar nori būti pirmas?
Autorių teisių turėtojai