» » Kapų plėšikė Lara Kroft (2001) online
Kapų plėšikė Lara Kroft (2001) online
Žiūrėti filmą
Anonsas

Kapų plėšikė Lara Kroft (2001) online

Lara Croft: Tomb Raider
BDRip
3 Geg. 2019
 • Metai:
  2001
 • Kalba:
  Lietuvių
 • Trukmė:
  1h 40min
 • Žanras:
 • Režisierius:
  Simon West
 • Vaidina:
  Angelina Jolie, Jon Voight, Iain Glen, Noah Taylor, Daniel Craig
Filmas, sukurtas pagal to paties pavadinimo kompiuterinio žaidimo “Tomb Raider” istoriją, kurios pagrindinė herojė – Lara Kroft, drąsi, stipri ir fenomenaliai protinga lordo Henshingly Krofto duktė, besimėgaujanti joga, naujausiais ginklais, greičiausiais motociklais ir kovomis prieš specialiai jai sukurtus kompiuterinius monstrus.
Nors per trejus metus prie "Kapų plėšikės" scenarijaus plušo net 11 žmonių, jo kažkokiu labai ypatingu tikrai nepavadinsi. Venecijoje susibūrusi paslaptinga pogrindinė organizacija "Illuminati" nenori praleisti tik vieną kartą per 5000 metų pasitaikančios progos užvaldyti visą pasaulį.
Tai galėtų įvykti, kai devynios planetos susilygiuos į vieną liniją. Tačiau tam reikia kuo grečiau surasti relikviją pavadinimu "Laiko trikampis", kuri dar neatmenamais laikais buvo perskelta pusiau, o dvi dalys paslėptos skirtingose pasaulio šalyse. Kad išsiaiškinti jų pavadinimus, reikalingas paslaptingasis laikrodis, kurį net pati to nežinodama turi Lara Kroft (iš vienos archeologinės ekspedicijos šį daiktą parvežė ir paslėpė dingęs be žinios tėvas).
Būtent todėl su žavia mergina taip trokšta susitikti maksiniekšingas ir multiturtingas blogietis Manfredas Powellas, kuris ir pats neatsisako neeilinės galimybės savo rankomis suglausti dvi mistinio trikampio daleles ir tapti visagaliu. Jam gali sutrukdyti tik Lara Kroft, kuri, pasinaudodama tėvo paliktais užrašais, stengiasi aplenkti blogiečių komandą per vieną žingsnį.
0
5.8 (184 907 balsai)
Jei turite klausimų prašome susisiekti @mail.com
Grotuvas 1
Komentarai 0
Коmentuoti